SIRIUS DELUXE ACADEMY

Pratik Aşçılık Kursu

SEZONUN ŞEFİ BENİM

En iyi yemeği ben yaparım diyorsanız, bu etkinliğimiz tam size göre… Maharetli ellerinizle bütün hünerlerinizi gösterebileceğiniz, akademimizin en lezzetli yarışmasına sizler de katılabilir, birincilik için kıyasıya yarışabilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Hızlı Türkçe Öğretimi

TÜRKÇE ÖĞRENİYORUM

Siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız pratik Türkçe rehberimiz ‘’29’’ ile alfabemizin en güzel seslerini duyabilir; bambaşka bir coğrafyanın dilini renkli anlatımlar, bulmacalar ve görseller eşliğinde öğrenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Eski Çocuk Oyunlarını Kursu

ESKİ ÇOCUK OYUNLARI

Eski çocuk oyunlarımızı beraber oynamaya ne dersiniz? Siz değerli misafirlerimiz için hazırladığımız eski çocuk oyunları dergimiz ‘’topaç’’ ile hem eğlenceli vakitler geçirebilir; hem de çocukluğunuzun en güzel zamanlarına bir selam gönderebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Türk Kahvesi Keşfi ve Yapımı

SONSUZ LEZZET; TÜRK KAHVESİ

Türk kahvesinin eşsiz tadı, kokusu ve sunumu eşliğinde tatilinize keyif katmak istiyorsanız kumda kahve etkinliğimize katılabilir, kahve yapmanın inceliklerini öğrenirken kırk yıllık dostlukların başlangıcına da merhaba diyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Resim Atölyesi

EN SEVDİĞİM RENK

En sevdiğiniz renklerle otelimizi süslemek, hayal gücünüzü tuale yansıtmak istiyorsanız sizleri resim derslerimize bekleriz. Sanatın en renkli hali, sizlerin elinden daha da anlam kazanırken; tatil anılarınızın da en renkli imzası olacaktır.

Detaylı Bilgi
Türk Halk Oyunları Kursu

AYNALI ÇARIK

Büyük bir heyecanla başladığımız Sirius Deluxe Academy Kültür Yayınları Serisi'nin 3. Kitapçığı olan "Aynalı Çarık" ile yeniden karşınızdayız. Kültür Yayınları serimizin diğer kitapçıklarında olduğu gibi, "Aynalı Çarık" ta da güneş, deniz, kum dışında, bizden olan bir şeyi sizlerle paylaşmak istedik.

Detaylı Bilgi
Kokteyl Kursu

BİRLİKTE YAPALIM

Tatilinizin en renkli içeceklerini kokteyl kursumuzda yapmaya ne dersiniz?

Detaylı Bilgi