Lezzeti Keşfet !

Otelimizde, her öğününüz damağınızda eşsiz tatlar bırakırken, A’la Carte restoranlarımızda da bir lezzet festivaline dönüşür. Aromatik kahve izleri sizi çağırırsa; demek ki otelin en lezzetli yerindesiniz…

Zengin Anadolu topraklarının bir yansıması olarak sentezlenmiş Ultra Herşey Dahil hizmet anlayışını, Akdeniz’in ılık sularına iki koldan açılan iskelelerimizde romantik akşam yemekleri, çok çeşitli lezzet seçenekleriyle renklendirebilirsiniz… Penceresinden güneşin parlak ışıklarının ve deniz mavisinin tüm tonlarının girdiği, kapısını sayısız hizmetin çaldığı bu yaşam alanları; içinde konaklayan her misafirine gereken tüm olanakları cömertçe sunmaktadır.

Dünya Mutfağı

Dünya mutfağının eşsiz seçeneklerini, restoranlarımızda keşfedebilirsiniz.

A’la Carte Restoranda ; Farklı yöresel lezzetlerimizi özel sunumlarımızla deneyimleyebilirsiniz.

Romantik Akşam Yemeği

Akdeniz’in ılık sularına iki koldan açılan iskelelerimizde romantik akşam yemekleri, çok çeşitli lezzet seçenekleriyle renklendirebilirsiniz…

Aromatik kahve izleri sizi çağırırsa; demek ki otelin en lezzetli yerindesiniz… Pastanede ; Aromatik kahve kokuları etrafınızı sararken; farklı lezzetteki pastalarımızı tadabilirsiniz.
Lobi bar, havuz bar, snack bar ve son durak cafe bistroda her yudumunda keyif alacağınız içeceklerimizi bulabilirsiniz.

Lobi Bar

Lobi barımızda keyifle içebileceğiniz, günün yorgunuluğunu atabileceğiniz bir ortam bulacaksınız.

Havuz Bar

Havuz barımızda havuz keyfinizle birleşecek, birbirinden lezzetli keyifle içebileceğiniz içeceklerimiz gün boyu sizlere sunulur.

Pide, gözleme, döner, hamburger, kumpir, … vb çeşitli aperatifler, dondurma, meyve ve tatlı servislerini bulabilirsiniz.