Heyecana ortak ol !

Tatilinizin vazgeçilmezi eğlenceler; profesyonellerce hazırlanmış müzik, tiyatro ve dans gösterileri ile Sizlere unutulmaz anlar yaşatacak. Uygulamalı yöresel yemek dersleri ‘’kendin pişir kendin ye’’ ile hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

Tatilinizin vazgeçilmezi eğlenceler; profesyonellerce hazırlanmış müzik, tiyatro ve dans gösterileri ile Sizlere unutulmaz anlar yaşatacak … Olimpiyat konseptimizle birbirinde farklı eğlenceli 40 yeni oyunla yarışırken; skeçler, canlı Müzik, plaj partileri, dans gösterileri, akrobat, sihirbaz gibi profesyonellerce hazırlanan gösterilere de katılabilirsiniz.

Muhteşem Eğlenceler

Oyunlar, skeçler, canlı Müzik, plaj partileri, dans gösterileri, akrobat, sihirbaz gibi profesyonellerce hazırlanan gösterilerle tatil bir başka güzel.

Spor Aktivitleri

Su Jimnastiği, Dart, Masa Tenisi, Su Topu, Step Aerobik, Deniz Bisikleti, Kano, Muz, Paraşüt, Su Kayağı, ve Jet Ski.

Biz inanıyoruz ki; misafirlerimiz, eşsiz gelenek ve göreneklerimizi deneyimlemek için, muhteşem Türk yemeklerinin nasıl yapıldığını öğrenirken, kökleri çok eskilere dayanan el sanatlarımızın inceliklerini hissedecek ve tüm bunları güzel Türkçemizin kelimeleriyle tanımlama fırsatı bulacaklar. Uygulamalı yöresel yemek dersleri ‘’kendin pişir kendin ye’’ ile hünerlerinizi sergileyebilirsiniz. Geleneksel el sanatları dersleri ile ‘’kendin yap’’ aktivitesine katılabilirsiniz. Türkçeyi ‘’29’’ isimli kitap ile keşfedebilirsiniz.

Türkçe Öğreniyoruz

Türkçeyi ‘’29’’ isimli kitap ile keşfedebilir, özel derslerle kolay öğrenebilirsiniz.

Yöresel Yemekler Yapıyoruz

Uygulamalı yöresel yemek dersleri ‘’kendin pişir kendin ye’’ ile hünerlerinizi sergileyebilirsiniz.

Modern yaşamın ve sağlığın vazgeçilmez unsuru spor, enerjinizin günlük akışına yön verirken atmosferimizi daha sağlıklı yaşamanız için her gün farklı seçeneklerle sizi bekliyor olacak … Sürpriz hediyeler ile ‘’koşturmaca’’ aktivitemiz siz koştukça kazandıracak. Su Jimnastiği, Dart, Masa Tenisi, Su Topu, Step Aerobik, Deniz Bisikleti, Kano, Muz, Paraşüt, Su Kayağı, ve Jet Ski.